Ansatte

Alfabetisk oversikt etter fornavn over ansatte i Den norske Revisorforening.

Alf

Asklund

Tidsskriftsredaktør
402 04 310 alf.asklund@revisorforeningen.no

Bjørg

Larsen

Resepsjon/sentralbord
23 36 52 98 bjorg.larsen@revisorforeningen.no

Camilla

Brunfelt

Rådgiver merverdiavgift
920 47 598 camilla.brunfelt@revisorforeningen.no

Ellen

Graham

Kurs- og forlagssjef
916 08 615 ellen.graham@revisorforeningen.no

Espen

Knudsen

Fagsjef rammebetingelser
413 23 438 espen.knudsen@revisorforeningen.no

Eva

Brenna

Resepsjon/sentralbord
23 36 52 98 eva.brenna@revisorforeningen.no

Harald

Brandsås

Seniorrådgiver, selskapsrapportering og næringslivets rammevilkår
995 25 186 harald.brandsaas@revisorforeningen.no

Hilde

Roheim Ebbesberg

Rådgiver regnskap/revisjon
934 14 527 hilde.ebbesberg@revisorforeningen.no

Ingela

Skogli

Forlags- og kurskoordinator
928 88 905 ingela.skogli@revisorforeningen.no

Kjersti

Syljeset

Kurs- og medlemskoordinator
993 55 090 kjersti.syljeset@revisorforeningen.no

Per

Hanstad

Administrerende direktør
480 20 082 per.hanstad@revisorforeningen.no

Renate

Slaathaug Gudim

Økonomisjef
916 11 301 renate.gudim@revisorforeningen.no

Ruben

Bjerketveit

Rådgiver revisjon
400 33 430 ruben.bjerketveit@revisorforeningen.no

Signe

Haakanes

Rådgiver regnskap
917 86 520 signe.haakanes@revisorforeningen.no

Stephen

Bråthen

Kommunikasjonssjef
950 66 396 stephen.braathen@revisorforeningen.no

Sverre

Auestad

Informasjonsrådgiver
976 88 910 sverre.auestad@revisorforeningen.no

Øyunn

Fosmark Aarhus

IT systemansvarlig
479 78 686 oyunn.aarhus@revisorforeningen.no